15154.
412. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
Berzeviczy Albert: Délen útirajzok és tanulmányok. Bp., 1917., Franklin, VIII+346+1 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Korabeli átkötött félbőr-kötés, a borítón kopásnyomokkal, egy-két lapszélen kis sérülésnyommal.