15020.
412. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Bendeffy-Benda László: Afrika meghódítása. Zolnay Lóránd rajzaival. Bp., 1934., Magyar Etiópiai Expedíció Országos Bizottsága, 208 p. + 8 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen folttal.