15005.
412. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
6 000 HUF
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. Magyarország I. kötete. Bp., 1887, Magyar Királyi Államnyomda. Nagyon gazdag egészoldalas, és szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.