17128.
412. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
Ph. Bockenheimer, Fritz Frohse: Atlas chrirurgischer Operationen. Jena, 1906, Gustav Fischer. Fekete-fehér illusztrációkkal és színes táblákkal. Német nyelven. Korabeli bordázott, aranyozott gerincű félvászon kötésben, márványozott lapélekkel, sérült gerinccel és borítóval, sérült kötéssel, foltos lapokkal. Erősen hiányos, több lap és színes tábla hiányzik, egy tábla kijár és sérült!