Gönczi Magda: Árpádházi királykisasszonyok. Történelmi képek fiatal leányoknak. Kolozsváry Sándor rajzaival. Bp.,1938, Dante, 157+3 p. Szövegközti és egészoldalas rajzokkal illusztrált. Kiadói illusztrált aranyozott gerincű félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.