1854 Magyarországot illető Országos Kormánylap. 1854. Évfolyam. Első rész. 216. 1854. augustus 9-én kelt császári nyiltparancs. Átkötött félvászon-kötésben, ceruzás aláhúzásokkal és lapszéli jegyzetekkel, a bekötött 'üres' lapokon egykorú jegyzetekkel. Magyar és német nyelven, 500-571 p.