17237. 412. Gelaufene Fernauktion Bücher: Judaica
1 200 HUF
0 HUF
Révész Béla: Max Nordau élete. [Kispest, 1940,],Szerzői kiadás,(Fragó Imre-ny.), 335 p.+12 t. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, 6 hiányzó képtáblával.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor