Széchenyi Zsigmond: Ünnepnapok. Bp., 1965, Szépirodalmi Könyvkiadó. Ki... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/412/kategorien~Bucher/Bucher-Jagd~1000014/Szechenyi-Zsigmond-Unnepnapok-Bp-1965-Szepirodalmi-Konyvkiado-Kiadoi-felvaszon-kote~II2572928
2572928
17078
412
Books: Hunting
Beschreibung: Széchenyi Zsigmond: Ünnepnapok. Bp., 1965, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
: pelikán_kristóf