8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
A Pénzintézeti Központ első huszonöt éve 1916-1941. [Bp.,1941., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda], 175 p.+XIII (statisztikai adatok) t. + 19 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen címkével. Ritka!