Zádor Anna: A Nemzeti Múzeum. Magyar Műemlékek. Bp., 1953., Képzőművés... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/412/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1000012/Zador-Anna-A-Nemzeti-Muzeum-Magyar-Muemlekek-Bp-1953-Kepzomuveszeti-Alap-Fekete-fehC3~II2566223
2566223
16721
412
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Zádor Anna: A Nemzeti Múzeum. Magyar Műemlékek. Bp., 1953., KépzÅ‘művészeti Alap. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval. Megjelent 2000 példányban.
: hsz