16811.
412. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 000 HUF
Pasteiner Gyula: A művészetek története. A legrégibb időktől napjainkig. 352 ábra a szövegben. Bp., 1885, Franklin-Társulat. Korabeli kopottas félbőr kötésben, kissé sérült borítóval és előzéklappal, címlapon névbejegyzéssel, intézményi bélyegzővel, ceruzás aláhúzásokkal, helyenként kissé foltos lapokkal.