16617.
412. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
4 000 HUF
Magyar legendárium. Eredetiekből fordította: Tormay Cecil , fametszetű képekkel Molnár C. Pál díszítette. Készült a Könyvbarátok Szövetsége számára. Bp., 1931, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 134 p. 32 szövegközti fametszetű képpel, könyvdísszel. Kiadói, illusztrált, aranyozott félpergamen-kötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval, régi intézményi bélyegzővel.