Tanulmányok. Nyugat Könyvtár első kiadású műveket tartalmazó kolligátum: Babits Mihály: Két kritika; Bródy Sándor: Lárvák; Hatvany Lajos: Gyulai Pál estéje; Radó Sámuel: A politikai Robinson; Ernest Renan: Az akropoliszi ima; Zsidó faj, zsidó vallás; Henriette néném. Bp., 1911, Athenaeum-Nyugat (Világosság-ny.). Kiadói vaknyomott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.