17647.
412. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
Molnár Ferenc két műve: Hétágú Síp. (Tréfák, karcolatok, tárcák.) Bp.,1911, Franklin. Első kiadás. Ismerősök. (Feljegyzések, krónikák.) Bp.,1917, Franklin. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésekben, kopott borítóval.