17362.
412. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 200 HUF
8,65 EUR, 9,41 USD
Kossuth Ferenc harmincz parlamenti beszéde. Életrajzi adatokkal kíséri Hentaller Lajos. A beszédeket sajtó alá rendezte: Szatmári Mór. Számos képpel. Bp., 1906, Kunossy, Szilágy és Társa, 302 p. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval,egy lap szakadt.