17391.
412. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
Karinthy Frigyes: Utazás Faremidóba. Capillária. Regény. Bp.,1947., Új Idők, 172 p. A borító Hámori György munkája. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kopott, szakadt, illusztrált papír védőborítóban, foltos.