Halász Gyula: Édes anyanyelvünk. Bp., Nyugat Kiadó és Irodalmi Rt. Kia... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/412/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000025/Halasz-Gyula-Edes-anyanyelvunk-Bp-Nyugat-Kiado-es-Irodalmi-Rt-Kiadoi-egeszvaszon-kote~II2567985
2567985
17457
412
900
Rufpreis:
900 HUF 2,43 EUR , 2,65 USD
Beschreibung: Halász Gyula: Édes anyanyelvünk. Bp., Nyugat Kiadó és Irodalmi Rt. Kiadói egészvászon kötés, foltos lapszélek, kopottas állapotban.
: nagy_andras