Francois Mauriac: Ami elveszett. Regény. Ford.: Just Béla. Bp.,[1941],Cserépfalvi. A borító Gábor Pál munkája. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadt illusztrált papír védőborítóban.