17437.
412. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Bródy Sándor: Fehér könyv. VI. 1900. junius. Bp., 1900, Szerzői kiadás,Révai és Salamon-ny., 156+1 p. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, Leszik-kötés, foltos, kopott borítóval, hiányzó címlappal.