17474.
412. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Bányai László: Négyszemközt József Attilával . Bp., 1943, Körmendy. Kiadói félvászon kötés, rossz állapotban, kopott, foltos borítóval, sérült kötéssel.