Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 337

Szendrei József: Lesz még gyümölcs a fán. A szerző, Szendrei József (1931-1975) újságíró, író által dedikált! Bp., 1958, Kossuth. Kiadói félvászon kötés.
17429.

Rufpreis:
2 400 HUF
17430.

Rufpreis:
800 HUF
Sándor György: Hogyan lettem humorista?/Alfonzó: Ide figyeljenek emberek! Bp.,1980,Népművelési Propaganda Iroda. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17431.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65
17432.

Rufpreis:
800 HUF
17433.

Rufpreis:
800 HUF
17434.

Rufpreis:
800 HUF
Testedzés az egészségért. Hasznos tanácsok az öntevékeny testedzéshez. hn.,1977.,OTSH. Második kiadás. Kiadói papírkötés. + Hanna Parrott: Kézkontroll. Reflexológia mindenkinek. hn., 1994., T-Rex. Kiadói papírkötés.
17435.

Rufpreis:
1 000 HUF
Hermányi Dienes József: Nagyenyedi demokritus.  Magyar Könyvtár. Bp., 1960., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.  Megjelent 2380 példányban.
17436.

Rufpreis:
1 000 HUF
Bródy Sándor: Fehér könyv. VI. 1900. junius. Bp., 1900, Szerzői kiadás,Révai és Salamon-ny., 156+1 p. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, Leszik-kötés, foltos, kopott borítóval, hiányzó címlappal.
17437.

Rufpreis:
1 000 HUF
17438.

Rufpreis:
800 HUF
Mint én, földmíves költő... Szemelvények Gózon István parasztverselő elbeszélő költeményeiből. Nagy Czirok László gyűjtéséből összeállította és bevezetővel ellátta: Janó Ákos. [Bp., 1959.], Magyar Nemzeti Múzeum-Történeti Múzeum-ny. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
17439.

Rufpreis:
1 400 HUF
17440.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF