11235. 411. Gelaufene Fernauktion Porzellan
8 000 HUF
0 HUF
Zsolnay teáskészlet, 5db csésze, 6db, alj, 1db cukortartó, 1db tejszínes, 1db kanna. Jelzett, kopott.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert