Zsolnay szendvicses tál, magyar címerrel, kopott, jelzett, 40,5x16cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/411/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~505006/Zsolnay-szendvicses-tal-magyar-cimerrel-kopott-jelzett-40-5x16cm~II2558432
2558432
11250
411
Beschreibung: Zsolnay szendvicses tál, magyar címerrel, kopott, jelzett, 40,5x16cm
: karap_norbert