11391. 411. Gelaufene Fernauktion Porzellan
4 000 HUF
0 HUF
Szecessziós petróleumlámpa alkatrész (lámpatest), színesen festett fajansz, restaurált, kopott, m:12,5cm, d:13,5cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras