Herendi zöld Apponyi mintás bonboniere és tojás, kopásnyomokkal, jelze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/411/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~505006/Herendi-zold-Apponyi-mintas-bonboniere-es-tojas-kopasnyomokkal-jelzett-11x8cm-es-11cm~II2556109
2556109
11216
411
Beschreibung: Herendi zöld Apponyi mintás bonboniere és tojás, kopásnyomokkal, jelzett, 11x8cm és 11cm
: nagy_andras