11651.
411. Gelaufene Fernauktion
Uhren
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Royce férfi karóra, mechanikus szerkezettel, működik, kopott, sérült fekete számlap, szíj nélkül, d: 20mm