Omega quartz szerkezettel, férfi karóra, kopott bőrszíjjal, kopásnyomo... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/411/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Uhren~505011/Omega-quartz-szerkezettel-ferfi-karora-kopott-borszijjal-kopasnyomokkal-nem-mukodik-d32~II2559926
2559926
11642
411
36000
Watches
Beschreibung: Omega quartz szerkezettel, férfi karóra, kopott bőrszíjjal, kopásnyomokkal, nem működik, d:32mm
: tm