Vegyes részben faragott szobrok, műanyag, fa kerámia, kopott, 1db sérü... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/411/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Skulpturen-Statuetten-Plaketten~505010/Vegyes-reszben-faragott-szobrok-muanyag-fa-keramia-kopott-1db-serult-max-m25cm~II2552488
2552488
11581
411
Sculptures, statuettes, plaques
Beschreibung: Vegyes részben faragott szobrok, műanyag, fa kerámia, kopott, 1db sérült. max m:25cm
: karap_norbert