12619.
411. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Dr. Csekey Sándor: A magyar ref. egyház története. I. rész. A reformáció kora (1517-1604). Kiadta: A Budapesti Ref. Theológia Kurzustára, 108 p. Gépelt jegyzet, félvászon-kötésben, sérült, nagyrészt szétvált fűzéssel.