12107. 411. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
4 000 HUF
0 HUF
Berndorf Art Krupp ezüstözött alpakka fedeles tejszínkiöntő, kopott, jelzett, oldalán vésett "Kékes szálló" felirat, cca 1920, m:10cm, d:11cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor