10946.
411. Gelaufene Fernauktion
Stich
11 000 HUF
cca 1890-1900 Zichy Mihály (1827-1906), össz. 5 db mű: 3 db illusztráció Lermontow költeményeihez ("Démon a kápolnában", A csábítás, Démon lebeg a hegyek felett) valamint 2 db egyéb munka (Egy család, Auto da fé). Heliogravűr, papír. Jelzett a heliogravűrön. Bécs, H. O. Miethke kiadása. Hártyapapírral védve. Különböző méretben.