Ismeretlen, feltehetően XX. sz. japán művész: Rizsföldön. Színes famet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/411/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~505004/Ismeretlen-feltehetoen-XX-sz-japan-muvesz-Rizsfoldon-Szines-fametszet-papir-Uvegezet~II2555969
2555969
10995
411
Engravings
Beschreibung: Ismeretlen, feltehetően XX. sz. japán művész: Rizsföldön. Színes fametszet, papír. Üvegezett fa keretben. 14x18,5 cm
: tm