10396. 411. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
18 000 HUF
0 HUF
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Beteg sejt, 1971. Rézkarc, monotípia, papír, jelzett, próbanyomat "(próba)" jelzéssel, lap széle vágott, 21,5×17 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : ra