Móra László (1947-): Az őslény. Olaj, falemez. Jelzés nélkül. Apró fel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/411/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~505001/Mora-Laszlo-1947-Az-osleny-Olaj-falemez-Jelzes-nelkul-Apro-feluleti-serulesekke~II2314486
2314486
10299
411
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: Móra László (1947-): Az őslény. Olaj, falemez. Jelzés nélkül. Apró felületi sérülésekkel (karcolásokkal) és foltokkal. 59x75,5 cm
: pelikán_kristóf