Legéndy József (1927-2007): Tavasz. Linómetszet, papír. Jelzett. Lap s... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/411/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~505001/Legendy-Jozsef-1927-2007-Tavasz-Linometszet-papir-Jelzett-Lap-szele-kisse-foltos-30x20~II2413764
2413764
10261
411
2200
Rufpreis:
2 200 HUF 5,84 EUR , 6,29 USD
Beschreibung: Legéndy József (1927-2007): Tavasz. Linómetszet, papír. Jelzett. Lap széle kissé foltos. 30x20 cm
: pelikán_kristóf