50 000 HUF
135,14 EUR, 147,06 USD
Gaál József (1960-): Tehetetlenek, 1991. Litográfia, papír. Jelzett, számozott: 24/30. Lap bal alsó és jobb felső sarkában törésnyomokkal, 50×78 cm / Litograph on paper, signed, numbered. 24/30.