10061. 411. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF
17
0 HUF
Borsos Miklós (1906-1990): Leány (női akt). Rézkarc, papír, jelzett, feltekerve, törésnyomokkal, apró foltokkal, lap teteje vágott, 29,5x38 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf