10050. 411. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
9 500 HUF
0 HUF
Benyovszky István (1898-1969): Lovasszán. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos. Dekoratív, üvegezett, sérült fa keretben, 28×39 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf