Beck Judit (1909-1995): Férfi portré. Pasztell, papír. Jelzett. Kétold... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/411/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~505001/Beck-Judit-1909-1995-Ferfi-portre-Pasztell-papir-Jelzett-Ketoldalas-mu-hatoldalon-akva~II2523129
2523129
10044
411
4600
Beschreibung: Beck Judit (1909-1995): Férfi portré. Pasztell, papír. Jelzett. Kétoldalas mű, hátoldalon akvarell tájkép. Dekoratív, sérült üvegezett fa keretben, 49,5x39 cm
: tm