13005.
411. Gelaufene Fernauktion
Foto
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
cca 1930-65 össz. 29 db fotó, fotólap és sokszorosított fotó, portrék német színészekről és előadókról elsősorban az NDK (DEFA) korszakból, többségében vetemedett, egy kisebbik része vágott, néhány kissé sérült, 12x6 és 14,5x10 cm közötti méretben