15609.
411. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Dedrle, František: Echo. Prága, 1927, Knihtiskárna Alois Lapácek. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.