Antonio Dragon: Tűzvonalban. P. Pro S. J. élete. hn., 1936., Manréza. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, tulajdonosi bejegyzéssel és tulajdonosi bélyegzésekkel.