1904 Páduai Szent Antal Lapja. VI. évf. 1-24. sz. Teljes évfolyam. 190... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/411/kategorien~Bucher/Bucher-Religion~1500017/1904-Paduai-Szent-Antal-Lapja-VI-evf-1-24-sz-Teljes-evfolyam-1904-Szerk-Buday-Aladar-B~II2562390
2562390
17255
411
Books: Religion
Beschreibung: 1904 Páduai Szent Antal Lapja. VI. évf. 1-24. sz. Teljes évfolyam. 1904. Szerk.: Buday Aladár. Bp., Uránia, 384 p. Kopott félvászon-kötésben.
: tánczos_gábor