15104.
411. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Orbán Balázs: Székelyföld leÃrása. Reprint kiadás, két kötetben. Csatári Dániel kÃsérÅ‘tanulmányával. Bp., 1982, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott, kissé sérült kiadói dÃszdobozban, egyébként jó állapotban.