15001.
411. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Kálmány Lajos: Szeged népe. I. köt.: Ős szeged népköltése. II. köt.: 2. Temesköz népköltése. [Egyekötve.] Arad, 1881., Réthy Lipót és Fia, XV+216+VII+1; XXII+244+IX+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az utolsó öt lap javított.