15009.
411. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
6 000 HUF
Építésügyi szabályzat Budapest székesfőváros területére. Az 1870. évi X-ik törvénycikk apaéján kiadja a Fővárosi Közmunkák Tanácsa., benne 1914 Budapest övezeti beosztása, Az építésügyi szabályzathoz tartozó térkép. Kiadja a Fővárosi Közmunkák Tanácsa, litográfia, 80x99 cm. Bp., 1914. Hornyánszky, Kiadói, sérült vászonkötésben