18 000 HUF
Kurtz Géza - Kristofy Géza: A cs. és kir. >>Albrecht Főherceg<< 44. gyalogezred és a cs. és kir. 105. gyalogezred története. Bp., [1937], Merkantil ny. 550 p., a 469. oldaltól a tisztek, tisztjelöltek, altisztek és legénység arcképeivel. Aranyozott kiadói vászonkötésben. Szép állapotban.