Pohárnok Jenő: Három cimbora. Bp., Szent István-Társulat. Kiadói félvá... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/411/kategorien~Bucher/Bucher-Marchen~1500020/Poharnok-Jeno-Harom-cimbora-Bp-Szent-Istvan-Tarsulat-Kiadoi-felvaszon-kotes-gerince-~II2561871
2561871
17307
411
Books: Tales
Beschreibung: Pohárnok Jenő: Három cimbora. Bp., Szent István-Társulat. Kiadói félvászon kötés, gerince sérült, egyébként jó állapotban.
: tánczos_gábor