Béla király Névtelen jegyzőjének könyve a magyarok tetteiről. Ford. Szabó Károly. Pest, 1860., Ráth Mór, 4+90 p. Későbbi átkötött kopott félvászon-kötés, javított címlappal, volt könyvtári példány.