17084.
411. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Horváth Ilona: Háztartási tanácsadó. Szakácskönyv. Bp.,1955, MNDSZ. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, jó állapotban.